Coraz trudniej jest zignorować nadejście zimy, kiedy nadciągają noce, a temperatura zaczyna spadać. O ile zima to czas świąt, o tyle my również intensywniej korzystamy z oświetlenia i centralnego ogrzewania, co może prowadzić do wzrostu rachunków za media w zimniejszych miesiącach.
Celem naszego serwisu jest zaoferowanie drzwi drewnianych zewnętrznych, schodów i podłóg, które pasują do Twojego domu, służą Twojemu życiu i stanowią piękny dodatek do wystroju wnętrz. Ale czy wiesz, że posiadamy również energooszczędne drzwi drewniane zewnętrzne, które pomogą Ci zredukować zużycie energii, a w konsekwencji rachunki za prąd? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czy drzwi drewniane zewnętrzne są energooszczędne?

Krótka odpowiedź brzmi: tak. Możesz kupić energooszczędne drzwi, takie jak nasze ocieplane drzwi, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o oszczędzaniu energii i zachowaniu ciepła w zimie.
Około 80% energii, którą zużywacie Państwo w domu, to energia cieplna, więc podjęcie działań w celu podtrzymania ciepła w domu jest bardzo skutecznym sposobem na obniżenie rachunków.
Duża ilość tego ciepła jest tracona przez źle izolowane drzwi i okna, które oddają ciepło i wpuszczają zimno. Energooszczędne drzwi są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysokiej jakości izolację, ochronę przed przeciągami i uszczelnienie, które zapobiegają wydostawaniu się ciepła. W rzeczywistości nasze ciepłe drzwi są zgodne z przepisami budowlanymi, które dotyczą oszczędzania energii.
Drzwi wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje, że po zakupie będą one przez wiele lat zachowywały swoje właściwości energooszczędne.

Właściciele domów faktycznie informują o ogromnych oszczędnościach na rachunkach za energię po zainstalowaniu tych drzwi.

Co możesz zrobić, aby Twój dom stał się bardziej energooszczędny?

Jeśli chcesz oszczędzać energię tej zimy, oprócz montażu energooszczędnych drzwi, możesz zrobić jeszcze kilka innych rzeczy, aby przyczynić się do tych oszczędności.

Nasze najlepsze rady są:


Zapobiegaj powstawaniu przeciągów. Energooszczędne drzwi zewnętrzne drewniane zapobiegają przedostawaniu się zimna (i wychodzeniu ciepła) przez Twoje drzwi, ale są też inne przeciągi, które można wyeliminować, aby uzyskać dodatkowy efekt. Zapobiegaj przeciągom przez okna za pomocą uszczelek. Zabezpiecz drzwi wewnętrzne przed przeciągiem i uszczelnij strych przed ucieczką ciepła przez dach.
Pomyśl o swoim oświetleniu. Jeśli nie ma Cię w pokoju lub jesteś poza domem, najszybszym sposobem oszczędzania energii jest wyłączenie światła. Można również wymienić żarówki na żarówki energooszczędne, które działają 10 razy dłużej niż tradycyjne i zużywają 80% mniej energii.
Sprawdzić bojler. Rachunki mogą być wyższe ze względu na fakt, że stary bojler nie działa tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Poproś kogoś, aby go sprawdził i potwierdził, czy działa poprawnie. Nowe kotły wiążą się z początkowymi kosztami, ale przynoszą długoterminowe korzyści, które w przyszłości przyniosą oszczędności.
Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Państwu cieszyć się cieplejszą i bardziej energooszczędną zimą. Jeśli remontujesz dom, potrzebujesz porady i wskazówek dotyczących naszych produktów, skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać z naszym konsultantem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here